Co to HuggingChat?

GPT-4 Rewolucja w Sztucznej Inteligencji – jak działa chat GPT 4

Wstęp

Chat GPT-4 to najnowsza wersja popularnego modelu sztucznej inteligencji, która stanowi źródło rozrywki oraz szybkiego dostępu do informacji dla wielu osób. Wprowadzenie GPT-4 wpłynęło na poprawę funkcjonalności chatbota. W niniejszym artykule omówimy najważniejsze zmiany wprowadzone w GPT-4 oraz poradnik uruchomienia chatbota.

Czym różni się GPT-4 od poprzedniej wersji?

Najnowsze wydanie modelu GPT-4 wprowadza kilka istotnych zmian w stosunku do poprzedniej wersji:

  • Przyjmowanie obrazu jako danych wejściowych – wcześniej możliwe było tylko wprowadzanie tekstu.
  • Generowanie odpowiedzi do 25 tys. słów – poprzednia wersja była ograniczona do 8 tys.
  • Precyzyjniejsze odpowiedzi – nawet o 40 proc. więcej poprawnych merytorycznie odpowiedzi w porównaniu z poprzednikiem.
  • Zmniejszone prawdopodobieństwo wygenerowania niedozwolonych i niebezpiecznych treści – o 82 proc.
  • Brak wersji darmowej – GPT-4 nie jest dostępny za darmo.

Jak korzystać z Chat GPT-4? Poradnik uruchomienia chatbota

Aby uruchomić GPT-4, należy wykonać następujące kroki:

  1. Przejdź na stronę Chat GPT – podstawowa wersja chatbota od OpenAI jest dostępna pod adresem https://chat.openai.com/chat. Po jej uruchomieniu zostanie przeprowadzona weryfikacja, która sprawdzi, czy na pewno jesteś człowiekiem.
  2. Logowanie do Chat GPT – OpenAI pozwala korzystać ze swojego chatbota wyłącznie zarejestrowanym użytkownikom. Aby zalogować się w kilka sekund – wystarczy użyć swojego konta Google.
  3. Weryfikacja dwuetapowa w Chat GPT – po zalogowaniu, Chat GPT poprosi cię o podanie swoich danych. Następnie wystarczy podać numer telefonu i wprowadzić otrzymany kod SMS.
  4. Uruchomienie GPT-4 – konieczne jest zaktualizowanie wersji bota do planu Plus. Podniesienie planu do wersji Chat GPT Plus kosztuje 20$ amerykańskich miesięcznie, co w przeliczeniu na PLN (wraz z Vat) daje ok 110 zł – miesięcznie (w zależności od kursu w Twoim banku)

GPT-4 Cena

Subskrypcja kosztuje 20$ jednak w przypadku poszczególnych państw cena może się różnić w zależności od wysokości podatku. W naszym przypadku cena bazowa zostaje zwiększona o podatek VAT, który wynosi 23%. Finalna cena to 24.60$ co w przybliżeniu daje 110 zł.

ile kosztuje chat gpt 4

Chat GPT-4 – przyszłość Internetu?

Sztuczna inteligencja GPT-4 oferuje zaawansowany system, który ma sprawdzić się w przypadku m.in. rozwiązywania zadań egzaminacyjnych. Ulepszony system ma udzielać bardziej zniuansowanych i zróżnicowanych odpowiedzi, zarówno w wersji tekstowej, jak i za pomocą grafik. Wraz z rozwojem GPT-4, możliwe staje się zastosowanie tego modelu w coraz bardziej zaawansowanych zadaniach, takich jak doradztwo podatkowe czy generowanie kodu HTML. Kierunek, w jakim zmierza rozwój sztucznej inteligencji, wydaje się być nieograniczony, a GPT-4 to kolejny krok na tej drodze.

Podsumowanie

GPT-4 to kolejny krok naprzód w dziedzinie sztucznej inteligencji, który wprowadza istotne usprawnienia w porównaniu z poprzednimi wersjami. Wraz z rozwojem technologii, sztuczna inteligencja będzie odgrywać coraz ważniejszą rolę w Internecie, a GPT-4 może być tylko początkiem nowej ery rozmów z chatbotami.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *